מחירון

רגע לפני שתעיינו במחירון...

חברת זוויתן טכנולוגיות בע”מ מאמינה בשקיפות, ועל כן היא בחרה לפרסם באתר האינטרנט שלה את מחירון החלקים והשירותים, וזאת – בניגוד מוחלט להרבה חברות אחרות אשר מוכרות מוצרים ייחודיים, ואשר מעדיפות להשאיר את הצגת המחיר לרגע האחרון.

מחירון זה יתעדכן מעת לעת. עדכוני המחירון עשויים לנבוע מעלויות משתנות של חומרי הגלם, שינויים בשיעורי המס, שינויים בעלויות הייצור או התפעול של החברה או של המוצרים השונים, שינויי תמחור לנוכח שינויים בשוק או כל סיבה אחרת. כוונת החברה, בהתאם למה שהיא קבעה באמנת השירות שלה, היא להעמיד את מחירי מוצריה ושירותיה על הסכום הנמוך האפשרי, באופן שמאפשר לה הן להציע מוצרים ושירותים בתמחור הוגן והן להרוויח (בהיותה עסק כלכלי). לכן, החברה גם נמנעת, לפחות בשלב זה, מלהשתמש בשירותים של משווקים, חנויות או כיוצא באלה מתווכים, ומעדיפה לשווק את מוצריה באופן ישיר מהיצרן לצרכן הסופי.

כפי שמצוין בתנאי השימוש שבאתר (שמומלץ לעיין בהם מעת לעת), מאחר שהמחירון יתעדכן מעת לעת (בין היתר, כתוצאה מנסיבות חיצוניות כמתואר לעיל), המחיר הקובע לרכישת מוצר או שירות הוא המחיר המצוין בהסכם הרכישה שעליו חתם הלקוח, במועד הרכישה. החברה עושה כל מאמץ לוודא שקיימת הלימה בין התעריפים המוצגים במחירון לבין המחירים הסופיים, ואולם ייתכנו תקלות או ליקויים או עדכונים מהירים, אשר אינם מצויים בשליטתה, ועל כן – אין היא יכולה להתחייב לכך.

כל המחירים כוללים מע”מ. המחירון להלן הוא מחירון 1/20, שעודכן לאחרונה בתאריך 29.4.2020. מומלץ לעיין גם בדף השאלות והתשובות.

שם החלקמחיר (כולל מע"מ)
מערכת בסיסית RW-200 (לא כולל עלות התקנה)4,170 ש"ח
תוספת אופציונלית: יחידה אנכית1,053 ש"ח
תוספת אופציונלית: יחידת תצוגה פינתית274 ש"ח
תוספת אופציונלית: יציאת ספיקה נמוכה632 ש"ח
תוספת אופציונלית (בקרוב): חימום מים1,264 ש"ח
תוספת (במקרים המתאימים): בידוד צנרת למקומות קרים במיוחד505 ש"ח
תוספת (במקרים המתאימים): EUFR ספיקה מוגדלת ביציאה ראשית337 ש"ח
מערכת בגודל לא סטנדרטיהצעת מחיר
מערכות לא סטנדרטיות / יחידה אנכית נוספתהצעת מחיר
עלויות התקנהמחיר (כולל מע"מ)
התקנה (באזור גאוגרפי 1)1,556 ש"ח
התקנה (באזור גאוגרפי 2)1,813 ש"ח
התקנה (באזור גאוגרפי 3)2,001 ש"ח
תוספת עבור התקנת שקע, ללא חציבה (במקרה הצורך; יכולה להיעשות גם על ידי חשמלאי הלקוח)500 ש"ח
תוספת עבור התקנת שקע, כולל חציבה (במקרה הצורך; יכולה להיעשות על ידי חשמלאי הלקוח)700 ש"ח
שירות לאחר התקנהמחיר (כולל מע"מ)
ביקור טכנאי (באזור גאוגרפי 1, לאחר התקנה)585 ש"ח
ביקור טכנאי (באזור גאוגרפי 2, לאחר התקנה)842 ש"ח
ביקור טכנאי (באזור גאוגרפי 3, לאחר התקנה)1,030 ש"ח
אחריות לכל שנה נוספת878 ש"ח
הסכם שירות לשנה1,755 ש"ח

אזורים גאוגרפיים:

אזור גאוגרפי 3: יישוב שנמצא דרומית לבאר שבע (לא כולל באר שבע)

אזור גאוגרפי 2: כל אחד מהיישובים הללו: (1) יישוב שנמצא במחוז צפון; (2) או יישוב שנמצא במחוז חיפה (צפונית לחיפה); (3) או קריית חיים

אזור גאוגרפי 1: יתר שטחי המדינה (מעבר לקו הירוק – שטחי C בלבד)

התקנה:

התקנת מערכת RightWash “שטיפה נכונה” יכולה להיעשות רק על ידי אדם שהוסמך לכך על ידי החברה. מחיר ההתקנה מבטא את העלות הישירה שנגרמת לחברה, ומכאן גם נובעת ההבחנה בין האזורים הגאוגרפיים השונים. רשימת המתקינים המוסמכים מטעם החברה עשויה להתעדכן מעת לעת, והלקוח רשאי להתקשר מול המתקינים באופן ישיר על מנת לרכוש את ההתקנה או לרכוש את ההתקנה מהחברה כבר בהסכם רכישת המערכת.

דילוג לתוכן